logo

O nás

Společnost ABBO interiér zaměřuje svou činnost na kompletní truhlářskou výrobu z lamina, masivu a dýhovaných materiálů včetně povrchových úprav pro jakýkoliv interiér či exteriér. Díky strategickému umístění nedaleko města Humpolec naše působnost nekončí za hranicemi regionu, ale jsme schopni realizovat zakázky po celém území České republiky.

Mimo klasickou truhlářskou výrobu kam patří stoly a židle, skříně, vestavěné skříně a nábytkové stěny, postele, kuchyňské linky, schody a schodiště, vstupní i interiérové dveře a okna, se věnujeme i dřevostavbám z lepených hranolů jako jsou pergoly, altány, zahradní domky a garážová stání. Naše práce není zaměřena pouze na soukromý sektor, kam patří kompletní vybavení dětských a obývacích pokojů, ložnic a kuchyní, ale jsme schopni kompletně vybavit i komerční prostory jako jsou kanceláře, hotely a penziony, restaurace, prodejny, atd. Společnost ABBO interiér mimo jiné zastupuje i výrobce kvalitního čalouněného nábytku, což umožňuje dodání židlí či sedacích souprav značek LD seating, RIM, Antares, které dotvoří komplexní řešení Vašich interiérů.

Důležitá je pro nás především kvalita našich výrobků a Vaše spokojenost, veškerý nábytek proto vyrábí tým plně kvalifikovaných truhlářů a to pouze z kvalitních materiálů na moderních a přesných strojích a zařízeních. Veškerý námi dodávaný nábytek je vyráběn z velkoplošného materiálu od společností Kronospan, Egger či DDL. Při kompletování zakázek jsou používány pouze nejkvalitnější komponenty, jako je kování Hettich či Blum. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, nabízíme osobní konzultaci, poradenství, vytvoření cenové nabídky, návrh finálního řešení, montáž a veškerý záruční i pozáruční servis.


Co od nás dostanete? Kvalitní a kompletně zhotovenou práci, jež překoná Vaše očekávání, neboť Vaše spokojenost je náš hlavní cíl. Nabízené služby.

bottom